Ocenění absolventů Jablunkova
Každoročně město Jablunkov předává ocenění absolventům zdejších základních škol, kteří se výrazně zapsali do života školy a města. Letos se tento ceremoniál konal v úterý 23. června na jablunkovské radnici.
Naše ZUŠ patří mezi školy, které své absolventy na toto ocenění nominují a vždycky program obohatí o hudební vystoupení našich oceněných žáků. Adam Burian zazpíval sólově a Eliška Kubásková za doprovodu Marcela Putty.
Letos jsme nominovali tyto absolventy - Lucie Jakubíková, Eliška Gazurová, Adam Burian, Damian Wojtas, Eliška Kubásková, Barbora Kovářová, Marcel Putta, Kristýna Byrtusová
Všem naši oceněným děkujeme za skvělou reprezentaci jména naší školy a městu Jablunkovu za všechnu podporu.
Adamovi a Marcelovi rovněž gratulujeme k přijetí ke studiu na Janáčkové konzervatoři v Ostravě!
