Zlatý Hattrick Adély Szotkowské
1. a 2. května 2026 se na
konzervatoři v Plzni konalo Ústřední kolo celostátní soutěže ZUŠ ve hře na elektronické klávesové nástroje pořádané MŠMT.
Celostátního finále se z celé naší republiky účastnilo rovných 105 přihlášených
žáků, kteří se probojovali z krajských kol.
Naši školu velice úspěšně
reprezentovala Adéla Szotkowská se svým učitelem Petrem Vondráčkem. A rozhodně
zanechali silný dojem, protože Adéla opět získala 1. místo!!!
Pro naši žákyni
to znamená zlatý hattrick, poněvadž se soutěže pravidelně účastní od školního roku 2018/2019,
kdy Adélce bylo 9 let, a vždy získala
1. místo.
Je to neskutečný úspěch! Konkurence i úroveň stále roste, o to
víc si úspěchu vážíme.
Adélko, jsme velice hrdí a gratulujeme!
Blahopřejeme i panu učiteli Vondráčkovi, který z Plzně veze diplom za pedagogické vedení a úspěšnou přípravu žáků. Poděkování patří i rodičům za neutuchající podporu a spolupráci. Bravo!
